4
تبليغات X
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
سررسید امین
خرید بک لینک
دکوراسیون داخلی
شما چت
طراحی برنامه اندروید در اصفهان
درب اتوماتیک
مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش
تاريخ : 12 مرداد 1398 | 9:15 | نویسنده : علی پور | بازدید : 24

بهترین مارک ریمل

در شرای می خواهید با رنگی متفاوت، آرایش و پیرایش چشمی گوناگون داشته باشید و به چهره تان میکاپی بولد ببخشید، از ریمل های رنگی استفاده نمایید . 

یادتان نرود که به مژه های پلک پایین هم بزنید! 
اشکال ریمل,ریمل,ریمل حجم دهنده شکل‌ها 

و ویژگی‌های مختلف برس‌های ریمل صورت 

متفاوت برس ریمل 

شکل برس، محل بازخورد ریمل با مژه هایتان را گزینش می نماید . برای ارتقاء حجم و ضخامت، عمده برس ها بایستی پرتر و ضخیم خیس بوده، و موهای بیشتری داشته باشند . ریمل های بی دادمیکرد کننده، برای بالا بردن مژه ها معمولا یک چوب منحنی صورت دارند . اکثر برندها برای ریمل بلند کننده، یک چوب بی واسطه و باریک ارائه می کنند که بخش اعظم مشابه کتف می باشد تا یک برس سنتی . 
در جاهایی از مژه که می خواهید پر رنگ تر بنظر بیاید، اکثر ریمل بزنید . برای چشمانی بازتر، ریمل را در میانه چشمهایتان بزنید و برای چشم های گربه ای یا این که بیشتر بالا بردن مژه ها، ریمل را در گوشه چشم ها بزنید . 
گونه های 

ریمل بر مبنا مدل ماده و ترکیبات 

• 

ریمل پودری 

چند قطره آب به آن طولانی تر می کنید و مژه هایتان را از ریشه تا پایان رنگ آمیزی می فرمایید . ریمل بلافاصله روی مژه ها می نشیند و چنین به لحاظ می آید که مژه ی تصنعی گذاشته اید! برای وقتی که عجله دارید یا این که به جایی نزدیک می روید خیلی به درد می خورد، ولی برای مراسم های بلند بازه زمانی مطلوب نمی باشد . 


امتیاز : 2


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر